Важіль MERCEDES M-CLASS 98-05 зад. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34314 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 320x320x100мм., орієнтовна вага - 1,80000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34314 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Верхній |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.80000 кг |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

