
Важіль MERCEDES M-CLASS(W163) 98-05 перед. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
9 990 ₴
- В наявності
- Код: 6900548931
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль MERCEDES M-CLASS(W163) 98-05 перед. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34312 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 320x380x80мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34312 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Верхній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴
