Сайлентблок важiля BMW передн. ось (вир-во Lemferder)
Номер деталі 33840 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33840 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

