
Тяга стаб. HYUNDAI, KIA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
670 ₴
- В наявності
- Код: 6900548956
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. HYUNDAI, KIA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 33973 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x370x60мм., орієнтовна вага - 0,47300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33973 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 341 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe, ix55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47300 кг |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
