
Тяга стаб. CITROEN, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
780 ₴
- В наявності
- Код: 6900549100
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. CITROEN, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 30667 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x360x10мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30667 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, Crossland X / Crossland, 207, 208, C3, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
