
Сайлентблок важеля AUDI A8, VW PHAETON 02-16 перед. міст низ (Вир-во LEMFORDER)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900549112
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля AUDI A8, VW PHAETON 02-16 перед. міст низ (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 30723 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x110x85мм., орієнтовна вага - 0,75000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30723 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
