
Тяга стаб. OPEL передн. вісь (Вир-во Lemferder)
740 ₴
- В наявності
- Код: 6900549141
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. OPEL передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 31992 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x40мм., орієнтовна вага - 0,41500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31992 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр труби | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41500 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
