
Сайлентблок важеля FORD, MAZDA, MAZDA, VOLVO задн. вісь (Вир-во Lemferder)
330 ₴
- В наявності
- Код: 6900549148
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD, MAZDA, MAZDA, VOLVO задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 31938 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x50мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31938 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 32.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
