
Опора кульова ALFA ROMEO, CITROEN, FIAT, OPEL, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900549155
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опора кульова ALFA ROMEO, CITROEN, FIAT, OPEL, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 31736 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x90мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31736 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Adam, MiTo, Linea, Corsa, Punto, Fiorino, Nemo, Grande Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
