
Важіль підв. MB передн. вісь (Вир-во Lemferder)
4 460 ₴
- В наявності
- Код: 6900549159
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підв. MB передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 31235 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x480x85мм., орієнтовна вага - 1,72400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31235 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.72400 кг |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 460 ₴
