
Важіль підв. MB задн. вісь (старий номер 10746 03) (Вир-во LEMFORDER)
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 6900549345
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підв. MB задн. вісь (старий номер 10746 03) (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 10746 03, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x300x580мм., орієнтовна вага - 0,87000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10746 03 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Верхній |
| Довжина | 70 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.87000 кг |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴
