
Важіль BMW 7(E38) 94-01 перед. міст зліва (Вир-во LEMFORDER)
3 460 ₴
- В наявності
- Код: 6900549461
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль BMW 7(E38) 94-01 перед. міст зліва (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 13098 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x480x70мм., орієнтовна вага - 2,80000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 13098 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Alpina, BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series, B12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.80000 кг |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 460 ₴
