
Важіль MERCEDES E-CLASS (W210, S210) 95-03 перед. міст праворуч низ (Вир-во LEMFORDER)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900549484
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Важіль MERCEDES E-CLASS (W210, S210) 95-03 перед. міст праворуч низ (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 13488 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 450x410x100мм., орієнтовна вага - 3,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 13488 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижній |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Матеріал | Листова сталь |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.50000 кг |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
