
Опора кульова HONDA, ROVER передн. вісь (Вир-во Lemferder)
650 ₴
- В наявності
- Код: 6900549611
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова HONDA, ROVER передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 22688 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22688 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, Integra, Accord, 45, Civic, 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
