
Важіль підв. NISSAN передн. вісь (Вир-во Lemferder)
2 460 ₴
- В наявності
- Код: 6900549623
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підв. NISSAN передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 24666 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x230x140мм., орієнтовна вага - 1,77500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24666 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Верхній |
| Довжина | 190 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал | Листова сталь |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | G20, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.77500 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴
