
Тяга стаб. AUDI задн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 270 ₴
- В наявності
- Код: 6900549716
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. AUDI задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 26777 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x85x60мм., орієнтовна вага - 0,30500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26777 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Continental, Continental Flying Spur, Flying Spur, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴
