
Тяга стаб. AUDI, GEELY, SEAT, SKODA, VW задн. міст (Вир-во LEMFORDER)
1 190 ₴
- В наявності
- Код: 6900549718
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. AUDI, GEELY, SEAT, SKODA, VW задн. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 26775 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x149x60мм., орієнтовна вага - 0,42000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26775 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42000 кг |
| Ширина | 149 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴
