
Тяга стаб. AUDI, GEELY, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Старий номер 25886 01) (Вир-во Lemferder)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900549731
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стаб. AUDI, GEELY, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Старий номер 25886 01) (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 25886 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x370x80мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 25886 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
