
Тяга стаб. FORD, MAZDA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
950 ₴
- В наявності
- Код: 6900549736
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. FORD, MAZDA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 26004 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x330x30мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26004 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
