
Опора кульова FORD FIESTA V, FUSION, MAZDA 2 01-12 перед. міст низ (Вир-во LEMFORDER)
1 220 ₴
- В наявності
- Код: 6900549737
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова FORD FIESTA V, FUSION, MAZDA 2 01-12 перед. міст низ (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 26003 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x110x85мм., орієнтовна вага - 0,56500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26003 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴
