
Втулка балки SEAT AROSA, IBIZA II, VW LUPO, POLO 93-05 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900549809
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки SEAT AROSA, IBIZA II, VW LUPO, POLO 93-05 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 21549 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x80мм., орієнтовна вага - 0,18500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21549 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня права |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
