
Сайлентблок важеля RENAULT ESPACE I-II, LAGUNA I 84-02 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900549821
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля RENAULT ESPACE I-II, LAGUNA I 84-02 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 22480 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x60мм., орієнтовна вага - 0,64000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22480 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
