
Опора кульова р/к FIAT, GREAT WALL, SEAT, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
780 ₴
- В наявності
- Код: 6900549874
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова р/к FIAT, GREAT WALL, SEAT, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 10161 07, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10161 07 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
