
Опора кульова MITSUBISHI L300 III 84-04 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
870 ₴
- В наявності
- Код: 6900549933
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MITSUBISHI L300 III 84-04 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 11853 03, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x90мм., орієнтовна вага - 0,76600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11853 03 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | L 300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
