
Втулка стабілізатора 12x28.5x30 MB (Вир-во Lemferder)
330 ₴
- В наявності
- Код: 6900549963
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора 12x28.5x30 MB (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 12834 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x30мм., орієнтовна вага - 0,04500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12834 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
