
Важіль підв. CITROEN, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
2 350 ₴
- В наявності
- Код: 6900550012
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підв. CITROEN, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 17436 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 330x520x60мм., орієнтовна вага - 3,73500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17436 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижній |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Матеріал | Листова сталь |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, 306, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.73500 кг |
| Ширина | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴
