
Тяга стабілізатора OPEL VIVARO, RENAULT ESPACE IV, TRAFIC II 01- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
850 ₴
- В наявності
- Код: 6900550388
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора OPEL VIVARO, RENAULT ESPACE IV, TRAFIC II 01- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 25513 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x320x30мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 25513 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴
