
Втулка балки CITROEN EVASION, JUMPY, FIAT SCUDO, PEUGEOT EXPERT 94-06 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
730 ₴
- В наявності
- Код: 6900550415
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки CITROEN EVASION, JUMPY, FIAT SCUDO, PEUGEOT EXPERT 94-06 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 26578 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x60x45мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26578 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня права |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Expert, Scudo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
