
Опора кульова FIAT DOBLO, STRADA, PALIO 96- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
950 ₴
- В наявності
- Код: 6900550424
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова FIAT DOBLO, STRADA, PALIO 96- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 26705 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x110x82мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26705 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Palio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
