
Опора кульова RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
660 ₴
- В наявності
- Код: 6900550427
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 26768 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x140x60мм., орієнтовна вага - 0,59000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26768 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Конструктивні особливості | З кріпильними матеріалами |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Rapid, 11, Kangoo, Clio, Megane, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
