
Опора кульова AUDI, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 6900550429
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 26772 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x85мм., орієнтовна вага - 0,62000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26772 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Tiguan, Roomster, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Q3, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴
