
Важіль підв. CITROEN, FIAT, LANCIA, PEUGEOT передн. вісь (новий номер 27066 01) (Вир-во Lemferder)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900550461
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Важіль підв. CITROEN, FIAT, LANCIA, PEUGEOT передн. вісь (новий номер 27066 01) (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 27066 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 420x420x80мм., орієнтовна вага - 3,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27066 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.10000 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
