
Тяга стаб. VW задн. вісь (Вир-во Lemferder)
900 ₴
- В наявності
- Код: 6900550506
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. VW задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 27872 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x280x50мм., орієнтовна вага - 0,51000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27872 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51000 кг |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
