
Важіль підв. SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
2 060 ₴
- В наявності
- Код: 6900550518
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підв. SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 28644 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 350x400x60мм., орієнтовна вага - 3,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28644 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижній |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Матеріал | Листова сталь |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.50000 кг |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060 ₴
