
Опора кульова RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
940 ₴
- В наявності
- Код: 6900550525
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 28892 03, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x135x60мм., орієнтовна вага - 0,60300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 28892 03 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З кріпильними матеріалами |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Scenic, Kangoo, Clio, Megane, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60300 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴
