
Втулка FORD, RENAULT задн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 310 ₴
- В наявності
- Код: 6900550556
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка FORD, RENAULT задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 29518 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,51700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29518 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня права |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Renault, Ford |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51700 кг |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴
