
Сайлентблок важеля SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6900550570
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 29709 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x65мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29709 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
