
Тяга стаб. MB, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 6900550589
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. MB, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 30665 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x180x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30665 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Діаметр труби | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴
