
Опора кульова NISSAN, OPEL, RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 760 ₴
- В наявності
- Код: 6900550595
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова NISSAN, OPEL, RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 30773 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x105x85мм., орієнтовна вага - 0,74500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30773 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Місце встановлення | Нижня |
| Розмір конуса | 19.6 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴
