
Сайлентблок важеля VW задн. вісь (Вир-во Lemferder)
560 ₴
- В наявності
- Код: 6900550629
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 31999 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x100x60мм., орієнтовна вага - 0,37500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31999 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
