
Опора кульова MERCEDES SPRINTER, VW CRAFTER 30-35, 30-50 06- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
1 310 ₴
- В наявності
- Код: 6900550638
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MERCEDES SPRINTER, VW CRAFTER 30-35, 30-50 06- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 33697 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x110x95мм., орієнтовна вага - 0,72000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33697 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴
