
Опора кульова RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 6900550641
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова RENAULT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 33816 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x90мм., орієнтовна вага - 0,65200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33816 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Розмір конуса | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
