
Опора кульова AUDI, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
990 ₴
- В наявності
- Код: 6900550645
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 33905 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,57500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33905 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Load Up, Polo, Toledo, Rapid, A1, Mii, Fabia, UP!, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.57500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴
