
Опора кульова AUDI A1 , SEAT IBIZA III-IV, VW POLO 01- перед. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
1 010 ₴
- В наявності
- Код: 6900550646
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI A1 , SEAT IBIZA III-IV, VW POLO 01- перед. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 33906 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x90мм., орієнтовна вага - 0,58000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33906 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Load Up, Polo, Toledo, Rapid, A1, Mii, Fabia, UP!, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴
