
Накінечник керма. HONDA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 6900551152
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. HONDA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 29656 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x270x90мм., орієнтовна вага - 0,80300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29656 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80300 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
