
Накінечник рульової тяги HONDA ACCORD VII 03-08 перед. міст зліва (Вир-во LEMFORDER)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900551153
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Накінечник рульової тяги HONDA ACCORD VII 03-08 перед. міст зліва (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 29657 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x270x60мм., орієнтовна вага - 0,80500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29657 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80500 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
