
Накінечник керма. MB передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 210 ₴
- В наявності
- Код: 6900551211
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. MB передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 30483 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x270x70мм., орієнтовна вага - 0,88000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30483 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.88000 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴
