
Накінечник керма. HYUNDAI, KIA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
550 ₴
- В наявності
- Код: 6900551224
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. HYUNDAI, KIA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 30357 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x105x85мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30357 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Lantra, Coupe, Santa Fe, Sonata, Accent, Getz, Elantra, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
