
Накінечник керма. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
2 240 ₴
- В наявності
- Код: 6900551243
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 29935 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x170x60мм., орієнтовна вага - 0,70900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29935 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70900 кг |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240 ₴
