
Накінечник керма. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
2 070 ₴
- В наявності
- Код: 6900551245
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 29932 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x150x120мм., орієнтовна вага - 0,73000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29932 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | 3, X1, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73000 кг |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴
